Pelletikatel BIODOM 27C5
Katla Biodom 27 töökindlus ja tõhusus tulenevad aastatepikkustest investeeringutest bioloogiliste küttesüsteemide arendamisse ning meie laialdasest praktilisest kogemusest nende paigaldamisel ja hooldamisel.
BIODOM 27 on baasmudel ja kõige edukam konstruktsioon, mille alusel on toodetud ka teised mudelid. Täna on katel endiselt enimmüüdud ja populaarseim katel ELi turul. 80% müügist moodustab BIODOM 27C5!
Katlamaja saab programmeerida maksimaalvõimsuseks kuni 25 kW või kuni 31 kW
Hind: 4 770 €
Ostke edasimüüja hinnagaTehnilised andmed:
-
Kütteala: 80-450 m2 Katla võimsus: 8-25 (31) kW Katla tõhusus: + 92% Lõõri läbimõõt: ø 80 Veemaht: 74 liitrit Ühendamine soojaveeboiler: VÕIMALIKULT Energiatarve: 75 W Turvavarustus: SISSEEHITATUD Elektrisüsteem: 230V/50Hz Graanulite punker: SISSEEHITATUD (180 kg) Mõõdud K x L x S: 1400 x 920 x 650 Kaal: 275 kg
PEAMISED EELISED
- Modulatsioonivõimsus 8 kuni 31 kW (automaatne start/stopp);
- Iseseisev graanulite kvaliteedi tuvastamine;
- Põlemisprotsessi pidev automaatne reguleerimine;
- Väike graanulikulu igasugustes kasutustingimustes;
- Kõrgeim 5. ohutusklass (EN 303-5:2012) ja Ecodisain 2023;
- Sisseehitatud ohutussüsteem;
- PLUG&PLAY automaatne seadistamine esmakordsel käivitamisel;
- Suur graanulite mahuti nädalapikkuseks automaatseks tööks;
- Tootmine Balti riikides (Lätis), Sloveenia litsents;
- Võib töötada HÜBRIIDREŽIIMIL koos soojuspumbaga.
EcoDesign-2021 ja 5. klassi sertifikaadid (EN 303,5-2012)
Miks BIODOM?
Biodom 27c5 on legend! Pelletikatla põhiversioon, mille töötasime välja 2000. aastate alguses Itaalia turu jaoks. Seejärel läbis boiler rohkem kui ühe uuenduse nii konstruktsiooniliselt kui ka väliselt. Põhisündmuseks oli meie oma automaatikasüsteemi paigaldamine katlale, mis viis disainieelised kohe enneolematule tasemele.
Katel ei vaja esmakäivitust, see ei vaja pelletite väljavahetamise tulemusena ümberseadistamist (suuruse, kvaliteedi või niiskuse järgi). Katel kohandab oma töö vastavalt korstna konstruktsioonile ega ole tundlik tuule ega atmosfäärirõhu suhtes, säilitades samal ajal optimaalsed põlemistulemused ja kõrgeima efektiivsuse.
Alates 2023. aastast saab katel töötada hübriidrežiimis õhk-vesi soojuspumpadega.
Korduma kippuvad küsimused selle boileri kohta
Üks kilogramm pelleteid sisaldab umbes 5 kWh soojusenergiat. Pelletikatla BIODOM kasutegur on 92–94%. Katlad kompenseerivad soojuskao sõltuvalt köetava ruumi pindalast (ruumalast), väli- ja sisetemperatuurist, seinte paksusest (energiatõhususest) ja paljudest muudest teguritest. Seetõttu on kulu igal konkreetsel juhul erinev. Sellegipoolest on kümnete meie klientide vaatluste kohaselt pelletite tarbimise ligikaudne eelarve Balti riikides umbes 3–4 tonni aastas (koos kuuma veega suvel) 160–180 ruutmeetri suuruse maja jaoks.
Katla ostmine ei piirdu kasutajakuludega. Katel tuleb tarnida, ühendada, paigaldada torustik ja korsten, seadistada.
BIODOMi kateldel on ainulaadsed omadused, mis võimaldavad kasutajal säästa umbes 1000 eurot võrreldes kõigi teiste turul olevate pelletikateldega.
SIIT LINGILT ON VÕIMALIK SAADA ROHKEM TEAVET >>>
Oleme teinud oma katla võimalikult lihtsaks ja mugavalt kasutatavaks. Katla automatiseerimine tagab katla käivitamise ilma eriseadistuste ja kalibreerimiseta. Alustamiseks pole spetsialisti osalust vaja. Meie sertifikaadiga edasimüüja või paigaldaja peab katla õiget ühendamist ja korrektset kasutamist kontrollima käivitamise ajal ainult vastavalt eriprotokollile ja piirkondlikele standarditele.
Jah, katla automatiseerimine tagab kuumaveekatla küttekontuuri juhtimise. Selle lahenduse puhul kasutatakse kolmesuunalise servomootoriga klapi ühendust. Boileri vett soojendatakse selle termostaadi käsuga.
Suverežiimis käivitab ja soojendab boiler vett ainult siis, kui kuumaveeboileri termostaat seda nõuab.
On teil veel küsimusi? Kirjutage ja me vastame!
Hübriidküte
BIODOM 27C5 pelletikatel saab töötada hübriidrežiimis õhk-vesi soojuspumba, päikesekollektori ja akumulatsioonipaagiga süsteemis. Hübriidsüsteem on Balti riikide ilmastiku ja kliima suhtes paindlikum ja stabiilsem.
Automatiseerimine võimaldab soojusseadmel töötada optimaalses režiimis, jaotades koormuse ja võimsuse soojust tootvate seadmete vahel. Olenevalt soojusvajadusest, elektritariifist ja välisõhu temperatuurist reguleerib süsteem samaaegselt katla ja soojuspumba võimsust.
Soojuspump (saadaval 6, 9, 12 ja 16 kW) töötab eelisjärjekorras. Pärast võimsuse või efektiivsuse piiri saavutamist käivitab automaatika katla, mis “soojendab” jahutusvedeliku vajaliku parameetrini.